• image 70
  • image 72

Aktuality MŠ Straškov

Vážení rodiče,

v návaznosti na situaci a přípravu Vašich předškoláčků jsem Vám slíbila mimo pracovních listů distanční studium prostřednictvím interaktivního programu - IŠKOLIČKA. Chtěla bych Vás tímto požádat v případě zájmu mě kontaktovat na moji osobní e-mailovou adresu -  DuchonovaZ@seznam.cz. Stačí napsat - IŠKOLIČKA (do předmětu mi prosim napište jméno dítěte.)  Já Vám obratem pošlu informace k programu včetně přihlašovacích údajů.

Děkuji Vám předem za Váš zájem a spolupráci
S pozdravem třídní učitelka Bc. Zdeňka Matuszewski

"DOMÁCÍ ÚKOLY"  - PŘEDŠKOLÁČCI

Vážení rodiče,
v rámci spolupráce a přípravy Vašich dětí na roli školáka budu dětem zadávat "domací úkoly". První úkol dostaly již minulý pátek, tj. 4.9. 2020. Děti, které nebyly přítomny tento den v MŠ, mohou pracovní list stáhnout níže i s tím aktuálním.

Každý pracovní list obsahuje vždy zadání,. Zároveň můžete s dětmi o obrázcích mluvit, popisovat je, či si o nich vyprávět. Pracovní listy budou děti dostávat na víkend a budu ráda, když mi je děti přinesou po víkendu vyplněné. V dolní části pracovního listu jsou nevybarvené hvězdy - ty slouží k sebehodnocení dětí. (zvládne bez dopomoci - vybarví 2 hvězdičky, zvládne s malou dopomocí - 1 hvězdička, nezvládá - nevybarví ani jednu hvězdičku). Jde mi o to, abych věděla, kde mají děti mezery a na co se popř. u jednotlivých dětí více zaměřit. (u některých pracovních listů hvězdy nebudou - můžete jej dokreslit)

S jakýmikoliv dotazy se na mě můžete obrátit na moji osobní e-mailovou adresu DuchonovaZ@seznam.cz

Děkuji za spolupráci
třídní učitelka Bc. Zdeňka Matuszewski