• image 70
  • image 72

Školní rok 2019/20

Začátky v MŠ

Desatero pro rodiče nově přijímaných dětí

1. Mluvte s dítětem o tom, co se ve školce dělá a jaké to tam je.
  2. Zvykejte dítě na odloučení.
  3. Veďte dítě k samostatnosti.
  4. Dejte dítěti najevo, že rozumíte jeho případným obavám z nástupu  do školky...
  5. Pokud bude dítě plakat, buďte přívětiví, ale rozhodní.
  6. Dejte dítěti s sebou něco důvěrného.
  7. Plňte své sliby
  8. Udělejte si jasno v tom, jak prožíváte nastávající situaci vy.
  9. Za pobyt ve školce neslibujte dítěti odměny předem.
  10. Promluvte si s učitelkou

PROVOZ MŠ

Provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:00 hodin. Rodiče vodí své děti do MŠ nejdéle do 8:00 hodin, aby nepřišly o žádnou z nabízených činností.

Vyzvedávání dětí po obědě je možné od 12:00 hodin a odpolední vyzvedávání je možné od 14:15 hodin. Pokud si rodiče potřebují dítě vyzvednout dříve, je nutné se předem domluvit s p. učitelkou.

ŠKOLNÉ

Výši platby úplaty za vzdělávání (školné) v mateřské škole stanoví ředitelka školy. Pro školní rok 2019/20 je stanovena ve výši 260 Kč za jeden měsíc.

Školné je třeba vždy zaplatit do patnáctého dne v měsíci za měsíc zpětně, (příklad září se platí až v říjnu). Úplata se platí paní učitelkám na třídách v hotovosti.

STRAVNÉ

Při nástupu dítěte do MŠ je zákonný zástupce dítěte povinen vyplnit a podepsat přihlášku ke stravování. Tato přihláška je platná po celou dobu docházky do MŠ.

Odhlašování stravného se provádí telefonicky  (tel. 416 871 290) popř. osobně v jídelně ZŠ nejpozději v den absence do 8:00 hodin. Jinak je stravné účtováno v plné výši.

Cena stravného:
Děti 3-6 let